Kursy i szkolenia

Poszerz swoje kwalifikacje, zyskaj nową wiedzę, którą sprawnie wdrożysz w swojej codziennej działalności. 

Weź udział w kursach autoryzowanych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, zdobądź cenioną licencję oraz wpis do Centralnego Rejestru Pośredników PFRN.  

Nasze kursy

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapewnia kompetencje potrzebne do utworzenia, utrzymywania i rozwoju relacji pomiędzy pośrednikiem a klientem, opartych na skutecznej komunikacji i stosowaniu strategii zarządzania relacjami.

Zarządca nieruchomości

Zapewnia solidne podstawy do otwarcia własnej działalności gospodarczej w tym zakresie. Materiał szkolenia zawiera omówienie typów nieruchomości i celu ich przeznaczenia, omówienie zadań i zakresu odpowiedzialności zarządcy, zapoznanie się z aktami prawnymi regulującymi czynności zarządcy i właściciela nieruchomości oraz zarządzanie usługami finansowymi i technicznymi.

Inwestowanie w nieruchomości

Zapewnia kompetencje potrzebne do skutecznej działalności inwestycyjnej w branży nieruchomości. 

Podatki w obrocie nieruchomościami

Panel szkoleniowy – Podatki w obrocie nieruchomościami 

Prowadząca Monika Markisz jest doradcą podatkowym i radcą prawnym  wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Wykładowcy

Elżbieta Liberda

Właściciel Kancelarii Radcy Prawnego oraz Biura Nieruchomości Lex Perfecta. Wykładowca i prelegent szkoleń. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Absolwentka Międzynarodowych Podyplomowych Studiów Menedżerskich (Postgraduate Management Studies). Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Leona Koźmińskiego – prawo
podatkowe.

W życiu zawodowym łączy wiedzę, pasję i doświadczenie. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie nieruchomości. Negocjuje i sporządza kontrakty handlowe dotyczące korzystania z nieruchomości, opracowuje i weryfikuje umowy deweloperskie, udziela merytorycznego wsparcia w procesach sprzedaży i najmu. Prowadzi obsługę prawną spółdzielni
mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, developerów. Skutecznie reprezentuje podmioty gospodarcze oraz klientów indywidualnych w sprawach sądowych i administracyjnych.

Pełni funkcję Prezesa Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie oraz jest ekspertem prawnym Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Marek Kloc​

Z wykształcenia jest Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, Zarządcą nieruchomości, absolwentem UMCS w Lublinie – Pracownikiem socjalnym. 10 lat doświadczenia w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, 20 lat w handlu i obsłudze Klienta.

Specjalizuje się w szybkiej sprzedaży mieszkań, domów, działek, dzięki trafnemu marketingowi i współpracy z większością biur nieruchomości w całym kraju. Bierze ciągły udział w najlepszych regionalnych, ogólnopolskich, światowych szkoleniach, konferencjach, spotkaniach. Głównym obszarem jego zainteresowań są tematy związane z rynkiem nieruchomości – aspekty prawne i formalne związane z ich kupnem, sprzedażą, bezpieczeństwem transakcji, inwestycjami w nieruchomości.

Jest organizatorem cyklicznych spotkań szkoleniowych, połączonych z networkingiem dla osób pracujących na lubelskim rynku nieruchomości, dzięki czemu branża Pośrednictwa rozwija się w szybszym tempie i podnosi jakość obsługi klienta. Występuje jako prelegent na ogólnopolskich konferencjach związanych z nieruchomościami.

Paweł Laszczyk

Agencja Nieruchomości ESAPRO zarządzana jest przez wspólników Bartłomieja Wolaka oraz Pawła Laszczyka. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz w wynajmie nieruchomości komercyjnych oraz nieruchomości klasy premium. Realizujemy transakcje na terenie całego kraju, przy realizacji zleceń współpracujemy z agencjami nieruchomości z całej Polski. Lokale dla biur, tereny inwestycyjne, duże obiekty komercyjne, nieruchomości klasy premium - każde zlecenie traktujemy indywidualnie, tworzymy plany marketingowe sprzedaży, w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne techniki prezentacji nieruchomości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie co pozwala nam na realizację nawet najbardziej złożonych transakcji. Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych jak i Klientów korporacyjnych/firmowych.

biuro@esapro.pl

Radosław Liberda

Posiada licencję zarządcy i pośrednika w obrocie nieruchomościami. Reprezentuje klientów przez sądami i organami administracji w sprawach cywilnych, spółdzielczych, mieszkaniowych i administracyjnych. Praktykę prowadzi także poprzez bieżące udzielanie merytorycznego wsparcia przedsiębiorcom.

Monika Markisz ​

Specjalistka z zakresu prawa podatkowego, handlowego i gospodarczego. Radca prawny przy OIRP w Lublinie. Doradca podatkowy przy Krajowej Radzie Doradców Podatkowych.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami lub dołączeniem do naszej społeczności
– zapraszamy do kontaktu.