Kursy i szkolenia

Poszerz swoje kwalifikacje, zyskaj nową wiedzę, którą sprawnie wdrożysz w swojej codziennej działalności. 

Weź udział w kursach autoryzowanych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, zdobądź cenioną licencję oraz wpis do Centralnego Rejestru Pośredników PFRN.  

Nasze kursy

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zapewnia kompetencje potrzebne do utworzenia, utrzymywania i rozwoju relacji pomiędzy pośrednikiem a klientem, opartych na skutecznej komunikacji i stosowaniu strategii zarządzania relacjami.

Zarządca nieruchomości

Zapewnia solidne podstawy do otwarcia własnej działalności gospodarczej w tym zakresie. Materiał szkolenia zawiera omówienie typów nieruchomości i celu ich przeznaczenia, omówienie zadań i zakresu odpowiedzialności zarządcy, zapoznanie się z aktami prawnymi regulującymi czynności zarządcy i właściciela nieruchomości oraz zarządzanie usługami finansowymi i technicznymi.

Wykładowcy

Paweł Laszczyk

W Stowarzyszeniu pełni funkcję Vice Prezesa Zarządu. Agencja Nieruchomości ESAPRO zarządzana jest przez wspólników Bartłomieja Wolaka oraz Pawła Laszczyka. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz w wynajmie nieruchomości komercyjnych oraz nieruchomości klasy premium. Realizujemy transakcje na terenie całego kraju, przy realizacji zleceń współpracujemy z agencjami nieruchomości z całej Polski. Lokale dla biur, tereny inwestycyjne, duże obiekty komercyjne, nieruchomości klasy premium - każde zlecenie traktujemy indywidualnie, tworzymy plany marketingowe sprzedaży, w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne techniki prezentacji nieruchomości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie co pozwala nam na realizację nawet najbardziej złożonych transakcji. Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych jak i Klientów korporacyjnych/firmowych.

biuro@esapro.pl

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami lub dołączeniem do naszej społeczności
– zapraszamy do kontaktu.